MENÜ

Herbalife hakkında

Öğün yerine geçen shake’ler, takviye edici gıdalar ve cilt bakım ürünlerinde uzman. Her gün, dünya genelinde 4 milyondan fazla Herbalife Nutrition shake tüketiliyor.1980’de kurulan Herbalife Nutrition, günümüzde 8.000 aşkın çalışanıyla 90’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.1994’te kurulan Herbalife Nutrition Vakfı (HNF), çocukların yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. HNF, Casa Herbalife programları aracılığıyla risk altındaki çocukları sağlıklı beslenme imkanı sağlamak için dünyanın dört bir yanından kuruluşlarla ortak çalışmalarda bulunmaktadır.

Biz kimiz?

Herbalife protein ağırlıklı sağlıklı karışım ürünlerini ve sağlığınız için takviye edici gıdaları siz değerli tüketiciler ile buluşturan distribütörüz. Kişiye özel destek, motivelerini kazanmak için iletişime dayalı deneyimimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Neden Herbalife?

Dünyanın önde gelen uzmanlarını bir araya getiren Herbalife Nutrition Enstitüsü, klinik araştırmalar ve eğitim faaliyetleri aracılığıyla beslenme alanında ürün geliştirilmesini desteklemekle görevlidir.

HAYATA DOKUNUYORUZ.

Distribütörlerimiz ve çalışanlarımız, topluma geri vermek için gayret gösterirler. Bu bakımdan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Herbalife Nutrition Vakfı tarafından iyi beslenmeyi ve aktif yaşam tarzını desteklemek için düzenlenen programlar kapsamında gönüllü çalışmalarda bulunmakta ve bağışlarıyla katkı yapmaktadırlar.

Instagram'da bizi takip edin 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor